Maple Grove - Bri Bieloh
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Check out this Week’s Featured Properties!

  I ri - 499 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4148 N Xerxes Avenue, Minneapolis, MN 55412
  Listing Courtesy Of: SUPER REALTY, Joshua Peaslee
  I ri - 588 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (7d)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  15581 Andrie Street NW, Ramsey, MN 55303
  Listing Courtesy Of: Arthur Grant Realty
  I ri - 223 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  14174 Alder Street NW, Andover, MN 55304
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, 763-221-2509, Laura A Rath
  I ri - 111 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  12592 94th Avenue N, Maple Grove, MN 55369
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Classic Rlty NW
  I ri - 10 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  2705 Garland Lane N, Plymouth, MN 55447
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, 651-276-8555, Jim Seabold
  I ri - 82 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5141 13th Avenue S, Minneapolis, MN 55417
  Listing Courtesy Of: Lakes Sotheby's International Realty
  I ri - 481 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6695 Game Farm Road E, Minnetrista, MN 55364
  Listing Courtesy Of: Ferrell Real Estate Group Inc
  I ri - 107 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  246 9th Avenue N, Hopkins, MN 55343
  Listing Courtesy Of: Edina Realty, Inc.
  I ri - 34 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  9211 25th Street NE, Saint Michael, MN 55376
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Results
  I ri - 115 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  8242 Vincent Avenue S, Bloomington, MN 55431
  Listing Courtesy Of: eXp Realty
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Bri Bieloh
  Numri i licencës: 40467909

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cliemfqmp7kv31uf3iu0.png
  Keller Williams Classic Realty NW
  10402 73rd Ave. N Maple Grove, Minnesota, 55369
  Zyrë

  Bri Bieloh
  REALTOR® 40467909
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.